מידע אודות השירות

חוויית הקניות שלך עומדת להשתנות. לא עוד בזבוז אנרגיה וכסף לשווא. לא עוד מדידות אין סופיות מייגעות. לא עוד קניית בגדים שלא תלבשי לעולם. סטייליסטית מקצועית של Stylish, רשת הסטיילינג של ישראל, תלווה אותך באופן אישי במסע הקניות, תעזור לך להגדיר את הסגנון האישי שלך, לבחור עבורך את השמלה הנכונה, להוריד את החולצה המדויקת והמכנסים המדהימים מהמדף, להוסיף במהירות אביזר שישדרג את המראה שלך ולהדריך אותך כיצד ניתן וצריך לשלב בין בגדים ואביזרים ועל ידי כך לחסוך כסף רב. מהיום תתחילי לקצור מחמאות ותאמרי לעצמך "כן אני נראית נהדר ואוהבת את זה".

כיצד זה מתבצע?

נקבע פגישה באחד ממרכזי האופנה ו/או הקניונים הגדולים בישראל. תספרי לנו על שיגרת יומך, על ההרגלים, על הדברים שאת אוהבת ואילו שאת ממש לא מוכנה ללבוש. יחד נגדיר את הצרכים, הדרישות והשאיפות, את סגנון הלבוש המועדף ועוד.
בהמשך נדריך אותך בבחירת הצבעים שיעזרו לך להראות זוהרת וקורנת, נדגים לך אילו גזרות מחמיאות לגופך מדגישות ומבליטות אותך ואילו לא. נלמד אותך איך פריט אופנה קטן יכול לשנות את התמונה כולה, איך לפעמים עליונית הופכת את ההופעה מיומיומית לכזו של ערב.
לאחר מכן נסתובב במרכזי הקניות ונרכוש עבורך מספר מערכות בגדים שעונות על הצרכים וההגדרות שהצבת לעצמך.

מחיר השרות

עד שלוש וחצי שעות 750 ש"ח.
תוספת של כל שעה נוספת 150 ש"ח.
קוד מוצר: 101

הוראות מיוחדות

השרות הינו אישי בלבד

השרות יינתן אך ורק במרכז הקניות בו תואם השרות.
יש להגיע למקום בו נקבעה הפגישה רבע שעה לפני תחילת השרות.
בכל מקרה בו יש צורך במידות מיוחדת יש להודיע על כך מראש לשם תאום מקומות קנייה מתאימים.
החברה שומרת את הזכות לאחר את מתן השרות בגבולות של עד 15 דקות. בכל מקרה של איחור החורג מכך יינתן ללקוחה זיכוי של 20 ₪ לכל 15 דקות.
הלקוחה רשאית לשנות את מועד מתן השרות בתאום עם נציגי החברה למועד אחר ובתנאי שהשינוי נעשה 48 שעות לפחות טרם המועד שנקבע.
הלקוחה זכאית לבטל את השרות בהודעה של 48 שעות מראש ובכתב. בכל מקרה של ביטול תחזיר החברה ללקוחה מחצית מהמחיר ששולם על ידה, אלא אם בוטלה העסקה פחות מ-48 שעות מהמועד שנקבע מראש ואז תהיה החברה פטורה מהחזר התשלום.

השארת תגובה