מהו סטיילינג?

סטיילינג היא האומנות לשלב בין אופנה, הנעלה ואביזרים ובין גוף האדם והאשה וליצור את המראה היפה, המתאים, האופטימלי והנכון ביותר לאדם.
במילים פשוטות יותר, סטיילינג הוא יעוץ תדמיתי, אשר מסייע לגברים ונשים כאחד להתלבש בצורה הנכונה ביותר למבנה גופם ולאישיותם, ובדרך זו להרגיש טוב יותר ולהראות יפה ונכון יותר.
מקצוע הסטייליג הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות ויותר ויותר נשים וגברים מבינים כי סטייליסט טוב או סטייליסטית טובה מסוגלים לשפר בצורה מהותית את המראה החיצוני שלהם ובהתאמה גם את ההרגשה האישית שלהם.
מרבית האומנים והסלבריטאים לא לובשים בגדים ללא עצה מסטייליסט.
Stylish מאמינה כי כל אישה וגבר זכאים לקבל שרותי סטיילינג אישי ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר ההוגן ביותר והיא אכן עושה כן.

למי סטיילינג טוב?

Stylish מאמינה כי לכל אחת מגיעה סטיילינג איכותי וכל אישה וגבר יכולים להעזר בסטיילינג על מנת לשפר את ההופעה שלהם.בעבר מקובל היה כי רק בעלי מעמד סוציו אקונומי גבוה וסלבריטאים נעזרים בסטיילינג. כיום, ובעיקר לאור המהפכה שחוללה Stylish, שרותי הסטיילינג חדרו לכל שכבות האוכלוסיה, גברים, נשים צעירים וצעירות נעזרים בשרותי סטיילינג ונהנים מכל רגע שקשור בכך.

מי מתאים להיות סטייליסט טוב?

Stylish מאמינה כי או שיש לך את זה או שלא. מי שלא ניחן בחוש מוזיקלי לא יצליח לנגן ברמה גבוהה. מי שלא ניחנה בחוש ציור לא תצליח לצייר ברמה גבוהה ומי שלא ניחנה בחוש טעם ואסתטיקה גבוהה ביחס לאופנה ולבוש לא תצליח להיות סטייליסטית טובה, לא משנה כמה שנים היא תלמד.
ניתן ללמוד אופנה וסטיילינג בכמה בתי ספר בישראל, החל מלימודי תואר ראשון בעיצוב אופנה בשנקר או בויצו חיפה, ועד ללימודי תעודה בסטיילינג במספר בתי ספר בישראל.
כל הסטייליסטים בStylish עברו הכשרה ולימודים בבתי הספר לאופנה וסטיילינג בישראל או בחו"ל ועברו מבחני התאמה והכשרה בסטיילינג אישי על מנת להעניק לך את השרות ברמה הגבוהה ביותר.

האם סטיילינג לא פונה רק לעשירים?

נכון שהיום יש לסטיילינג דימוי יוקרתי. בדיוק כאן נכנסת Stylish לתמונה תוך כוונה להעניק שרותי סטיילינג איכותיים וברמה בלתי מתפשרת אך במחיר השווה לכל נפש.
מחקרים מוכיחים כי אישה לובשת אך ורק 20% מהבגדים שהיא רוכשת. אחת הסיבות לתופעה מעניינת זו היא שנשים פשוט קונות בגדים שאינם מתאימים ואינם הולמים אותן.
קניה באמצעות סטייליסט ממקדת אותך אך ורק בבגדים המתאימים לך בגדים שיהפכו אותך למדהימה, בגדים שתרגישי נפלא ללבוש אותם ותלמדי כיצד לשלבם עם בגדים אחרים. אנו בטוחים והדבר הוכח בעשרות מחקרים כי קניה נכונה ומתאימה באמצעות סטייליסטית היא הקניה הזולה והאפקטיבית ביותר לטווח הארוך.

השארת תגובה