חמשת הדברות לווינטיג' סטייל

הגבול בין להראות כמו הומלסית לבין יד שנייה בסטייל, הוא דק מאוד. אז איך לא עוברים אותו? ריכזנו עבורכן את חמשת כללי הזהב

אין כוכבת הוליוודית שלא נתפסה בעדשות הפפארצ’י בהופעת ווינטיג’ מעוררת קנאה. נראה שאין פשוט מלזרוק על עצמך שמלה פרחונית משנות ה50, משקפיים סטייל ג’קי אונסיס ולצאת לרחוב בסטייל קליל ולא מתאמץ. אלא שהגבול בין להראות כמו הומלסית לבין יד שנייה בסטייל, הוא דק מאוד. אז איך לא עוברים אותו?

1. חולצה לבנה מנצחת
גם אם אין לך שום חוש מוצהר לסטייל, חולצה לבנה מכופתרת עם צווארון תחרה תמיד תחמיא, אפשר גם לבחור מידה או שניים גדולה יותר ולהכניס לג’ינס. רק להיזהר משילוב עם מכנס שחור, שיכול להראות כמו מלצרית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. שמלות פרחונית
אך ורק לדקיקות מתחת לגיל 25. על כל אחת אחרת הנוסטלגיה היחידה שזה יעורר זה לסבתא שלכן.

3. מראה הרטרו השלם
נא להימנע ממראה הרטרו השלם. שילוב של טוניקה עם כריות גדולות, טייץ מבריק וחגורת מותן עבה נעלמו בסוף שנות ה-80. וטוב שכך. כריות כתפיים לא מחמיאות לבחורות גדולות. אם אהבתן את הטוניקה, הוציאו ממנה את הכרית. לגבי טייץ מבריק, בואו נסגור את הנושא הזה אחת ולתמיד, זה עובר רק על ילדות בדרך לחוג בלט.

4. מידה
אחד הדברים הבעייתיים בוינטיג’ זה למצוא את הבגד במידה הנכונה. לכל מידה קטנה מידי, סרבו באלגנטיות. מידה גדולה תעבוד בסיוע חגורה מתאימה וזה גם בדיוק הזמן לעשות היכרות עם התופרת השכונתית ולעשות התאמות.

5. אקססוריז
זאת מילת הקסם שלכן. תיק או חגורה ייחודיים ונוסטלגיים ישדרגו כל ג’ינס וטריקו. שווה להשקיע באביזרים שתוכלו להשתמש בהם לאורך זמן, הם לא תלויים במידות הגוף המשתנות ותמיד יעוררו עניין.

צילום – אלי בוחבוט
דוגמניות – דניאל כהן ורוני כהן
סטיילינג – פלסטיק שוק ורוני כהן

הכתבה נערכת על ידי סטייליסטית של סטייליש