שאלות נפוצות

מדוע מחירי הסטיילינג ב Stylish זולים מהמקובל בשוק?

Stylish שמה לה כמטרה מתן שירותי סטיילינג באיכות הגבוהה ביותר ובמחיר השווה לכל נפש.
שיטת הפעולה של Stylish וההיקף בו היא פועלת מאפשרת לך לקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר מדהים.

האם סטייליג לא יהפוך אותי מקצה לקצה?

Stylish מאמינה כי רוב בני האדם זקוקים לעצה טובה וסיוע בבחירת הבגדים והאביזרים. קשה לנו לראות איך אנחנו נראים. תפקידו של הסטיליסט הוא לא להפוך אותך למשהו אחרת אלא לשפר את מי שאת. לפעמים השיפור הוא הדרגתי לפעמים הוא חד יותר – לעולם לא נהפוך אותך למי שאינך.

האם השרות לא יותר מידי יקר?

מחקרים מצאו כי נשים עושות שימוש רק ב-20% מהבגדים שהן רוכשות. הסיבה המרכזית לכך היא שרוב הבגדים שנרכשים אינם מתאימים כלל וכלל.
קניה באמצעות סטיליסטית מאפשרת לך לקנות אך ורק את הבגדים שמתאימים לך ולאישיותך. עדיף לקנות פחות אבל טוב.
בסופו של יום, קניה באמצעות סטייליסטית יותר זולה מקניה עצמאית, והרבה יותר מוצלחת.

מה יקרה אם אני לא אסתדר עם הסטייליסטית שהוקצתה לי?

Stylish מחזיקה צוות מנוסה ביותר של סטייליסטיות אשר יודעות מעולה להכנס לטעמה של הלקוחה. נכון גם בין הסטייליסטיות יש טעמים שונים, ואנו מנסים לבצע התאמה בין הלקוחה לסטיליסטית. במידה ונתקלת בחוסר התאמה אנו נעשה כמיטב יכולתנו על מנת ללפתור את הבעייה.

מה הנסיון של הסטייליסטיות של Stylish?

כל הסטייליסטיות של Stylish הן בעלות נסיון רב בתחום הסטייליג האישי. הסטיליסטיות עוברות בחינות מוקדמות על ידי הסטייליסטיות הראשיות של החברה ורק אילו שנמצאו מתאימות מתקבלות לעבודה בStylish.

האם אין לכם אינטרס בקניה בחנויות ו/או רשתות מסויימות?

Stylish הינה חברה שאינה מקבלת עמלות ו/או הטבות מהחנויות בהן לקוחותיה קונים.
לאור כך Stylish הינה נטראלית לחלוטין וההחלטה היכן לקנות נקבעת בין הלקוחה ובין הסטייליסטית מטעמים מקצועיים בלבד.

מהי שיטת הקניה הנכונה ביותר והחסכונית ביותר?

Stylish מאמינה כי קניה מרוכזת אחת לעונה יחד עם סטיליסטית היא הקניה הנכונה ביותר, המשתלמת ביותר וזו שתיתן את הערך המקסימלי ביותר ללקוחה.
בשעתיים עד שלוש שעות של קניה ניתן לרכז בצורה נכונה את כל הצרכים לעונה הקרובה וליצור מערכות לבוש מושלמות שניתן לשלב ולהחליף בינהן.
לא מומלץ לקנות בכל שבוע פריט אחר. זה יוצר חוסר התאמה בין הפריטים כך שבסופו של יום מרבית הפריטים שוכבים בארון ולא באים לידי ביטוי.

האם סטייליסטית לא תהפוך אותי "לקרבן אופנה"?

מאוד נפוץ היום בעיתונות להשמיץ סלבריטאים ולתת ציונים על מה ואיך הם מתלבשים.
Stylish סוברת כי סטיליינג הוא ענין אישי של כל אדם ואדם.
Stylish מאמינה בסטיילינג מאופק ומאוזן ללא הקצנות מיותרות.
לפיכך לקוחות Stylish לעולם לא יראו כקורבנות אופנה אלא תמיד יראו לבושות בצורה נקייה, עדכנית מכובדת ההולמת ומתאימה להם.

מה עמדת Stylish ביחס למותגים יוקרתיים?

Stylish מאמינה כי ניתן בהחלט להתלבש בצורה מדהימה ובזול. אין שום הכרח לקנות מותגים יוקרתיים. יש מספיק מותגים וחנויות במחירי מדיום ומטה. לפעמים ניתן לשלב בין מותגים יקרים ובין מוצרים זולים, הכל תלוי בזהות הלקוח, באפשרויות העומדות בפניו, בסביבה החברתית בה הוא חי ובעיקר במה מתאים או לא מתאים לו.

היכן Stylish מעדיפה לבצע את הקניות?

ל Stylish סניפים בכל רחבי הארץ. הסניפים המרכזיים של החברה נמצאים באזור תל – אביב שם המגוון והיצע הסחורה גדול בדרך כלל ממקומות אחרים. בין הקניונים המומלצים על ידי החברה נמצים קניון עזריאלי קניון איילון קניון רמת אביב קניון ארנה הקניון הגדול וד. סנטר.
בשעת הזמנת השרות מנסה Stylish להתאים בין הלקוח, בין הסטיליסטית המתאימה לו והמקום האופטימלי לבצע בו קניות. אשה שלא נוהגת לקניות מותגים יקרים לא יומלץ לה לקנות בקניון רמת אביב אלא בקניון עזריאלי, וכן להיפך. אישה שנוהגת לקנות בכיכר המדינה – Stylish תסייע לה בקנייה בכיכר.

מדוע השרות למידות מיוחדות לא ניתן בכל מקום?

לצערנו לא בכל מרכזי המסחר יש מספיק מבחר ומגוון למידות מיוחדות. לאור זאת אנחנו מעדיפים לרכז את השרות הנ"ל במרכזי מסחר ייחודיים.

האם לא עדיף לרכז את הקניות למבצעים ולסוף עונה?

תמיד עדיף לקנות במבצעים, אולם צריך לזכור שלא תמיד הסחורה המשובחת תשאר לסוף עונה. בדרך כלל הסחורה הטובה תימכר מיד עם הצגתה בחנות.
לפעמים קונים בסוף עונה כי זה זול ובסוף רואים שזו קניה שלא שווה כלום. קשה לקבוע כללים מוגדרים בנושא.

האם אישתי לא תעלב אם אקנה לה מתנת סטיילינג?

סטיילינג נהפך כיום לדרך בילוי ופינוק מקובל מאוד בקרב נשים מכל גווני הקשת. רוב הנשים שמקבלים מתנה מסוג זה מאוד שמחות על המתנה והפרגון ומאוד נהנות ממנה, במיוחד עם צורף למתנה כרטיס קניות טעון בכסף.
מנסיוננו גם נשים שבהתחלה "התפלאו" מה פתאום קיבלתי מבעלי מתנה של סטיילינג? מה אני לא מתלבשת יפה בעיניו?" יצאו עם חיוך גדול לאחר קבלת השרות כי הן הבינו כי תמיד ניתן להראות יותר טוב ולהרגיש נפלא בקשר לכך.

מה עמדת Stylish על הרשתות בישראל?

Stylish מאמינה כי בישראל ישנן רשתות מובילות, הן ישראליות כגון קסטרו, רנואר, הוניגמן, קרייזי ליין, מתאים לי,פוקס castro men ועוד אשר מוכרות מוצרים מדהימים שאינם נופלים ברמתם מהמוצרים הבינלאומיים. בנוסף קיימות בישראל רשתות בינלאומיות כגון טופ שופ, זארה, H&M מנגו ועוד אשר מספקות לציבור הישראלי את המגוון הרחב מחו"ל.

השארת תגובה