כולם היו שמחים שתבוא אליהם סטייליסטית אישית ותלמד אותם מה הכי מחמיא ונכון להם למבנה הגוף והפנים וכמובן תעזור בלעבור על המלתחה ולסדר אותה ולבנות שילובים ולוקים מתוכה .

אבל רוב האנשים נרתעים משום מה מעלות השירותים הללו!  למה אנחנו מוכנים להוציא 500 ש"ח ויותר לזוג לארוחה במסעדה? או 1000 ש"ח ללילה בצימר, או פגישות עם פסיכולוג/ית, יועצים בכל תחום וכו' אבל כשאנחנו מגיעים לדבר החשוב ביותר – אנחנו! יש עצירה? מתחילות שאלות האם אני צריך את זה?

דווקא בהתעסקות וההתמודדות היומיומית שלנו שבה אנחנו קמים בבוקר ומתלבשים ומתארגנים ורוצים להעביר מסר לסביבה ורוצים להיראות ולהרגיש נפלא… ולא בטוחים ומהססים ומנסים באופן עצמאי להסתדר!? למה אז יש עצירה בלפנות לסטייליסטית אישית

אולי זה כי ישנה סטיגמה שסטיילינג זה לעשירים בלבד? או שסטיילינג זה מותרות

טוב, הכי לא! בדיוק להיפך… סטייליסטית אישית היא כדי לחסוך וללמוד למקסם את מה שכבר יש.

חשיבות הסטייליסטית האישית.

נתחיל מהחשיבות: ניסיתם לחשוב איך המראה של האנשים משפיע על האמוציות שלנו כלפיהם? איך זה משפיע על מה שאני חושבת עליהם? על ההחלטות והבחירות שלי לגביהם? אז ההפך תקף גם לגבינו! רושם ראשוני לצערנו אכן משפיע גם לתווך הרחוק. ולא תמיד אנחנו מצליחים להעביר את המסר שאנחנו מתכוונים אליו, לשם ככה יש סטייליסטיות מקצועיות שילוו אותנו וילמדו אותנו איך להתלבש נכון למסר שאנחנו רוצים לשדר.

סדנת סטיילינג אישי עם סטייליסטית אישית מתחילה בפגישת היכרות. חייבות לדבר ולהכיר. חשוב לדעת מי את ולמה הגעת לסדנת סטיילינג אישי דווקא עכשיו. לסטייליסטית האישית חשוב לדעת מה הלייף סטייל שלך, מה את אוהבת לעשות, מה את אוהבת ללבוש, מה חסר לך ובעיקר, איך היא יכולה לעזור לך להרגיש שלמה עם עצמך. זו שיחה חשובה ואינטימית, צעד קטן וראשוני מתוך סדנת סטיילינג שייקח אותך לשינוי גדול ועצמתי.

לאחר מכן הסטייליסטית תאבחן את מבנה גופך, גזרות מתאימות וצבעוניות שמתאימה רק לך. חשוב מאוד שלתהליך יהיה ערך מוסף, שתלמדי, שתפנימי מושגים חדשים ומידע חיוני להלבשה נכונה ועכשווית. לאחר מכן, עוברות לסידור וניפוי הארון כמובן לפי התאמת מבנה הגוף והצבעוניות. ובעקבות זאת הסטייליסטית האישית תערוך רשימה של הפריטים שחסרים לך בארון. ובסופו של דבר את והסטייליסטית יוצאות למסע קניות כיפי ומרתק!.

השארת תגובה