סטיילינג תדמיתי

פעם נהוג היה לאמור כי לא חשוב הקנקן אלא מה שיש בתוכו. אתה בודאי יודע כי היום - בעידן המיילים האינטרנט והפייסבוק - הקנקן לפעמים יותר חשוב מהכלי. יכול להיות לך מוצר מעולה אך במידה ולא תשווק אותו נכון לא תצליח למכור אותו.
אתה יכול להעסיק עובדים מלומדים ומקצועיים, אך בשל הופעה לא מדויקת הביצועים שלהם לא ממוקסמים.
להופעה של כל אדם יש השפעה אדירה על הערכה שהוא מקבל מצדדים שלישיים. מחקרים מלמדים כי 85% מהעמדה שמפתח אדם ביחס לאדם שהוא פוגש לראשונה נקבעת בשניות הראשונות למפגש ועל בסיס המראה החיצוני בלבד.
מה משדרים עובדיך בדרך הופעתם היום? האם הם משדרים את הדימוי המקצועי והאיכותי שאתה רוצה שהעסק ישדר, או שכל עובד משדר מה שמתאים לו וחלק מהעובדים, במקרה הטוב לא משדרים כלום, ובמקרה הרע – משדרים שדר חובבני ולא מקצועי. לא מתוך כוונה רעה אלא כתוצאה מכך שאין להם שום טעם או הבנה בהופעה חיצונית.
מחקרים מוכיחים כי למראה של האדם יש השפעה ניכרת על הדימוי העצמי שלו, על בטחונו ועל הישגיו. האם אתה לא חושב שניתן לשפר את המראה של חלק מעובדיך ובכך לשפר את ביטחונם העצמי והישגיהם?

בודאי נתקלת בקושי להעיר לעובדים, על דרך וצורת לבושם. היום עם החקיקה המוגברת הדבר נעשה בעייתי יותר ויותר.
לפעמים גם אתה לא תמיד יודע מה וכיצד צריכים העובדים להופיע, שכן בכל עסק יש מספר מגוון של תפקידים. מה שמתאים למהנדס החברה לא בהכרח מתאים לאיש המכירות, ומה שמתאים למזכירה לא בהכרח מתאים למנהלת הכספים.
גם בתוך תפקיד מסוים לא כל מה שמתאים לעובד מסוים מתאים ליתר העובדים ורצוי וצריך לבצע התאמה אישית לכל עובד ועובד בשים לב למבנה גופו, העדפותיו ותפקידו בחברה. ועוד לא דיברנו על הופעה בתערוכות בארץ או בחו"ל, אירוח אנשי עסקים מחו"ל, חליפות, עניבות, ויתר הפרטים הקטנים שקיומם או העדרם עשויים להשפיע בצורה מהותית על התוצאות של כל פגישה וישיבה.
וכאן נכנס לתמונה תחום "יעוץ התדמית":
נושא התדמית האישית הינו תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות בעקבות ההבנה כי בעולם המודרני הרושם החיצוני שהאדם מותיר אחריו הוא זה שקובע בסופו של יום את מה שאנשים חושבים עליו.

מנהל שיגיע לעבודה בצורה מרושלת לא יקבל אותו יחס והערכה ממנהל עם כישורים דומים שיגיע בלבוש קפדני. הסיכויים של אדם להתקבל לעבודה תלויים בראש ובראשונה במראה שלו וצערנו רק לאחר מכן בכישוריו. עובדת שמגיעה לעבודה בלבוש פרובוקטיבי – תקבל יחס פחות מקצועי מעובדת שתגיע בלבוש סולידי יותר.
עם השנים הפך תחום יעוץ התדמית, לתחום חובה בעולם העסקי וחברות רבות מעבירות את עובדיהן סדנאות בתחום התדמית, על מנת לאפשר להם לשדר בזמן העבודה את המסר הנכון והמתאים ביותר לתפקידם, ובכך לשפר את ביצועיהם.
סטייליש מזמינה אותך להעניק לך ולצוות העובדים שלך חוויה מהנה ומפנקת שתשפר את הייצוגיות והביצועים של ארגונך.
סטייליש, מתחייבת לסייע לך ולצוות העובדים שלך לשקף באופן המושלם והמתאים ביותר את הדימוי המקצועי של הארגון שלך.
בפרק זמן קצר Stylish תזהה את הצרכים והייחודיות של הארגון שלך ותסייע לצוות שלך לשפר את הופעתו, את בטחונו העצמי ואת היכולת שלו לשפר את ביצועיו.
המחלקה העסקית של סטייליש מתמחה במתן סטיילינג ויעוץ תדמיתי לעסקים בישראל.
בלה אזולאי, מנהלת המחלקה הינה סטייליסטית בכירה ויועצת תדמית ותיקה בעלת ניסיון רב בתחום העיסקי.
במסגרת שרותי יעוץ התדמית והסטיילינג המוענקים על ידי סטייליש לעסקים אנו מציעים את השירותים הבאים:

קוד עסקי


לימוד העסק, צרכיו ושאיפותיו, והתאמה וקביעה של קוד לבוש עבור כל עובד ועובד תוך התאמה לתפקידו ומבנה גופו.
במסגרת השרות תיערך פגישה אישית עם כל עובד ועובד ויוגדרו עבורו קטגוריות הבגדים והאביזרים המתאימים למבנה גופו ותפקידו בארגון.
במידה ויהיה צורך ניתן יהיה גם לפקח מידי פעם על קיום הקוד העסקי ובכך להוריד נטל זה מהנהלת החברה.

סדנאות

סדנאות כלליות בנושא תדמית וסטיילינג לשיפור ההופעה האישית, הביטחון העצמי ובסופו של יום שיפור ביצועי העסק.

מדים ולבוש אחיד

סיוע בעיצוב מדים ולבוש אחיד – במידה ונקבע כי על הארגון להטמיע סוג של לבוש אחיד.

יעוץ פרטני לעובדים

לעיתים יש צורך לטפל נקודתית במחלקות מסוימות או בעובדים מסוימים. בין אם מדובר בתפקידים מיוחדים ובין אם מדובר בהשתתפות באירועים מיוחדים הדורשים הופעה מיוחדת. ניתן להעניק את השרות גם כהטבה.

מתנות לעובדים

כבר נמאס מתווי השי. השעונים, סלסלאות הקש והחבילות מסין כבר ממלאים את ארונות העובדים. כמה סבונים עוד ניתן לקנות? הגיע הזמן לגוון ולחדש!
אנו מציעים לכם להעניק לעובדים או לחלק הנבחר שבהם אחת מחבילות הסטיילינג המפנקות של סטייליש, שיותאמו במיוחד לקוד הלבוש בעבודה, וישמשו הוצאה מוכרת לכל דבר ועניין.
ניתן לצרף לחבילות גם כרטיסי אשראי טעונים שישמשו את העובדים לקניה.
אנו מתחייבים כי החבילות יוצעו לכם במחירים מפתים במיוחד.