סטיילינג למציאת בן/בת זוג

האם ידוע לך כיצד בן הזוג מסתכל עליך בפעם הראשונה? מה הוא רואה בך? האם הוא מתלהב ונרגש או שהמראה שלך משדר לו שצריך לחפש משהי אחרת? ידוע לך כי אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני, ואסור לך להרשות שרושם חיצוני שגוי יגרום לכך שהוא לא יכיר אותך באמת.
על מנת שתהיי במיטבך, ברגע שיכול להפוך למשמעותי ביותר בחייך, הקימה Stylish שרות מיוחד שמתמקד Date. Stylish Date הוא שירות סטיילינג חוויתי ומפנק, כמו כל שרותי הסטיילינג של Stylish, שתשומת הלב בו מתמקדת במסר אותו את מעוניינת להעביר לבן זוגך.

כיצד זה מתבצע?

אנו ניפגש איתך, נלמד מה הדימוי אותו את מעוניינת לשדר לבן זוגך ונדריך אותך איך להתאים עבורך את הבגדים והאביזרים המתאימים ביותר, כיצד לבחור את הצבעים המתאימים לעורך, מה להבליט ומה להסתיר וכיצד, ועוד. לאחר מכן נלך לרכוש מספר מערכות בגדים שיתאימו לתדמית אותה ברצונך לשדר, כך שתראי הרבה יותר טוב ותרגישי נהדר בקשר לכך.

מחיר השרות

עד שלוש שעות 800 ₪.
קוד מוצר: 105

הוראות מיוחדות

השרות הינו אישי בלבד

יש להגיע למקום בו נקבעה הפגישה רבע שעה לפני תחילת השרות.
בכל מקרה בו יש צורך במידות מיוחדת יש להודיע על כך מראש לשם תאום מקומות קנייה מתאימים.
החברה שומרת את הזכות לאחר את מתן השרות בגבולות של עד 15 דקות. בכל מקרה של איחור החורג מכך יינתן ללקוחה זיכוי של 20 ₪ לכל 15 דקות.
הלקוחה רשאית לשנות את מועד מתן השרות בתאום עם נציגי החברה למועד אחר ובתנאי שהשינוי נעשה 48 שעות לפחות טרם המועד שנקבע.
הלקוחה זכאית לבטל את השרות בהודעה של 48 שעות מראש ובכתב. בכל מקרה של ביטול תחזיר החברה ללקוחה מחצית מהמחיר ששולם על ידה, אלא אם בוטלה העסקה פחות מ-48 שעות מהמועד שנקבע מראש ואז תהיה החברה פטורה מהחזר התשלום.