סטיילינג למהפך

מידע אודות השירות

הארון שלך מלא בבגדים אבל אתה לא מוצא מה ללבוש? האם לא הגיע הזמן לרענן את ארון הבגדים שלך ובדרך להפטר מבגדים שלעולם לא תלבש? הבגדים שלך אומרים עליך הרבה. בין אם מדובר בקשר הרומנטי, בין אם מדובר בנראות שלך במקום העבודה ובכל מקום בו אתה נמצא.
האם זה לא יהיה מדליק לדעת שהמראה שלך מדהים? איזו עוצמה יש בידיעה שאתה בשליטה על איך העולם רואה אותך. אתה תדע בדיוק איך להראות בהתחשב במבנה גופך, בצבעים הנכונים לך ובאורח חייך כך שבכל פעם שתצא מהבית תראה נהדר ותרגיש בטוח בעצמך.

כיצד זה מתבצע?

שלב א’: Stylish Wardrobe

נפגוש אותך בביתך, בשעות הנוחות לך. יחד נלמד את סדר יומך, צרכייך והטעם האופנתי שלך. לאחר מכן נעבור על ארון הבגדים שלך ונוציא ממנו את הפריטים שאינם מתאימים לך. במהלך התהליך נסביר לך איך לשפר את ההופעה הכללית: נגדיר לך את מבנה גופך ונסביר לך אילו גזרות מתאימות לך; נדבר על הצבעים שמדגישים את עורך, ואיך לשלב בין הפרטים השונים שבארון שלך. בסופו של התהליך, נכין רשימה של מספר פרטי חובה (שיש לרכוש) שיאפשרו לך להנות ממגוון רחב של אפשרויות ושילובים.
משך השרות של שלב זה הינו עד שעתיים וחצי.

שלב ב’: Stylish Personal Shopping

בתום התאמת המלתחה (עדיפות ליום אחר) נצא לקניות שבמהלכן נסביר ונדגים כיצד ניתן לשפר את המראה. נדריך אותך מה לרכוש וכיצד לוודא שאכן הבחירה נכונה, כך שבמסע הקניות הבא תוכל להמשיך ולרענן את ארון הבגדים שלך באופן עצמאי. בסופו של התהליך תגלה שאתה נראה נפלא, ובטוח בעצמך.

מחיר השרות

1200₪ לשש שעות.
קוד מוצר: 203
כל הארכה תתומחר ב-40 ₪ ל-15 דקות.

הוראות מיוחדות

השרות הינו אישי בלבד

בכל מקרה בו יש צורך במידות מיוחדת יש להודיע על כך מראש לשם תאום מקומות קנייה מתאימים.
במידה והשרות ניתן לגבר, יש לוודא נוכחות אישה נוספת במקום השרות. במידה ולא ניתן תצורף לסטייליסטית מתמחה בעלות נוספת של 25 ₪ לשעה.
החברה שומרת את הזכות לאחר את מתן השרות בגבולות של עד 15 דקות. בכל מקרה של איחור החורג מכך יינתן ללקוחה זיכוי של 20 ₪ לכל 15 דקות.
הלקוח רשאי לשנות את מועד מתן השרות בתאום עם נציגי החברה למועד אחר ובתנאי שהשינוי נעשה 48 שעות לפחות טרם המועד שנקבע.
הלקוח זכאי לבטל את השרות בהודעה של 48 שעות מראש ובכתב. בכל מקרה של ביטול תחזיר החברה ללקוח מחצית מהמחיר ששולם על ידה, אלא אם בוטלה העסקה פחות מ-48 שעות מהמועד שנקבע מראש ואז תהיה החברה פטורה מהחזר התשלום.

השארת תגובה