סטיילינג לכלות

היום הגדול שלך הגיע. את מתחתנת עם בחיר ליבך. כבר קבעתם תאריך ואפילו בחרתם אולם, ועכשיו לחלום של כל ילדה ואישה, בחירת השמלה. תהליך ארוך ומתיש שכרוך לא אחת בהוצאת אנרגיה רבה, שיטוטים אינסופיים לאורך רחוב דיזנגוף ועוד אי אילו מרכזי קניות, והרבה הרבה מתח. את לא ממש משוכנעת שאת מבינה לעומק את ההבדלים בין לבן, לבן שקד, לבן מלוכלך, לבן אפרסק, לבן אפור, שמפניה, אופ-וויאט ... את גם לא ממש מבינה כמה זה משפיע על ההופעה הכללית או על בחירת התכשיטים שתענדי. סיפורי הזוועה ששמעת על שמלות שהתפרקו באמצע האירוע, על מחוכים שלחצו ופצעו, חרוזים שצנחו כגשם באמצע החופה, על נשים שהשמלה לא ממש החמיאה, על כאלו שמעדו, הופכים אותך, מפוחדת. ואת צודקת. עלות שמלת כלה לרוב איננה פחותה מאלפי שקלים, ובשנים האחרונות כלות נדרשות ליותר משמלה אחת לכל ארוע. לאמא שלך יש טעם נהדר ואחותך מאוד אופנתית, אבל כשאת מגיעה לבחור את שמלת הכלה שלך, את רוצה עצה מקצועית. אם את נדרשת לשלם אלפי שקלים על השמלה, את רוצה אחת כזאת שאף אחד לא ישכח כמה יפה היית, באותו ערב, מתחת לחופה. לכל השאלות האלו, לכל הלבטים והבלבול יש ל Stylish פתרון – מחלקת כלות וחתנים. סטייליסטית מומחית לשמלות כלה, תצטרף אלייך במסע הארוך של בחירת השמלה המושלמת שתעניק לך את המראה המושלם בערב הקסום של חייך. אתן תפגשנה בבית קפה שבו תספרי לסטייליסטית על השמלה שהיית רוצה לעצמך, ומשם יחל הליך מסודר של מספר פגישות בו תבחרי את שמלת הכלה, את האביזרים הנילווים התכשיטים והנעלים. זה היום שלך ואת חייבת את זה לעצמך
מחיר השרות   כל שעה תתומחר ב-180 ₪ לשעה קוד מוצר: 402 השרות כולל שלושה מפגשים הוראות מיוחדות יש להגיע למקום הפגישה רבע שעה לפני תחילת השרות. השרות הינו אישי בלבד. בכל מקרה בו יש צורך במידות מיוחדת יש להודיע על כך מראש לשם תאום מקומות קנייה מתאימים. הלקוחה רשאית לשנות את מועד מתן השרות בתאום עם נציגי החברה למועד אחר ובתנאי שהשינוי נעשה 48 שעות לפחות טרם המועד שנקבע. הלקוחה זכאית לבטל את השרות בהודעה של 48 שעות מראש ובכתב. בכל מקרה של ביטול תחזיר החברה ללקוחה מחצית מהמחיר ששולם על ידה, אלא אם בוטלה העסקה פחות מ-48 שעות מהמועד שנקבע מראש ואז תהיה החברה פתורה מהחזר התשלום.

סטיילינג למחותנות ומלוות כלה

ודאי שאלת את עצמך, כיצד נהפכו מרבית המחותנות בישראל ל"נפגעות אופנה"? מדוע דווקא הן נראות מגוחכות ברגעים שאמורים להיות רגעי השיא שלהן? מי בחר את הגזרות המזוויעות. מי התאים את הצבעים המחרידים? מהיכן התכשיטים והאביזרים? התשובה פשוטה. מאוד קשה להתאים בגד שיהיה גם מהמם, גם מכובד וגם מתאים. על מנת שלך זה לא יקרה באחד מהרגעים המרכזיים בחייך, הקימה Stylish מחלקה מיוחדת המתמקדת בבגדי ערב. סטייליסטית שהתמחתה בבגדי ערב תלווה אותך ויחד איתך תתאים לך את הבגד, הנעלים והאביזרים שיכתירו אותך למלכת האירוע.

מחיר השרות

עד שלוש וחצי שעות 650 ₪ קוד מוצר: 405 הוראות מיוחדות

סטייליסטית שלנו תתאם איתך ציפיות לא יאוחר מערב קודם מתן השרות, ובהתאמה יקבע מקום המפגש המומלץ ביותר. השרות הינו איש בלבד. החברה שומרת את הזכות לאחר את מתן השרות בגבולות של עד 15 דקות. בכל מקרה של איחור החורג מכך יינתן ללקוחה זיכוי של 20 ₪ לכל 15 דקות. הלקוחה רשאית לשנות את מועד מתן השרות בתאום עם נציגי החברה למועד אחר ובתנאי שהשינוי נעשה 48 שעות לפחות טרם המועד שנקבע. הלקוחה זכאית לבטל את השרות בהודעה של 48 שעות מראש ובכתב. בכל מקרה של ביטול תחזיר החברה ללקוחה מחצית מהמחיר ששולם על ידה, אלא אם בוטלה העסקה פחות מ-48 שעות מהמועד שנקבע מראש ואז תהיה החברה פטורה מהחזר התשלום.