סטיילינג לגברים

האם גם אתה חש אי נוחות בזמן קניית בגדים?
הסתכל במראה. מה לדעתך חושבת אישה שהיא פוגשת אותך לראשונה?
מה חושבים על הופעתך עמיתך לעבודה?
האם אתה באמת סבור שאין מקום לשיפור?
בדיוק בשבילך הקימה Stylish את מחלקת הגברים!

בחווית קניות קצרה ומהנה תשפר את המראה שלך ואת ההרגשה שלך ביחס להופעה שלך, כך שהרושם הראשוני שתשאיר יהיה הרושם הנכון והמוצלח ביותר.

כיצד זה מתבצע?

ניפגש באחד ממרכזי האופנה ו/או הקניונים הגדולים בישראל. אתה תספר לנו על שיגרת יומך, על הרגלך ועל טעמך בבגדים. אנו נעזור לך לגלות מהו מבנה גופך, איזה גזרות מתאימות לך, מהם הצבעים הנכונים לצבע עורך, ואיך לשלב בין הפריטים כך שהמראה הסופי יראה הכי נכון לך, תוך חיסכון בהוצאות מיותרות.
יחד, נצא לקניות ונרכוש את הפריטים שיעזו לך להראות במיטבך.

מחיר השרות

עד שלוש שעות 800 ₪
קוד מוצר: 201

הוראות מיוחדות

השרות הינו אישי בלבד

השרות יינתן אך ורק במרכז הקניות בו תואם השרות. יש להגיע למיקום בו נקבעה הפגישה רבע שעה לפני תחילת השרות.
בכל מקרה בו יש צורך במידות מיוחדת יש להודיע על כך מראש לשם תאום מקומות קנייה מתאימים.
החברה שומרת את הזכות לאחר את מתן השרות בגבולות של עד 15 דקות. בכל מקרה של איחור החורג מכך יינתן ללקוח זיכוי של 20 ₪ לכל 15 דקות.
הלקוח רשאי לשנות את מועד מתן השרות בתאום עם נציגי החברה למועד אחר ובתנאי שהשינוי נעשה 48 שעות לפחות טרם המועד שנקבע.
הלקוח זכאי לבטל את השרות בהודעה של 48 שעות מראש ובכתב. בכל מקרה של ביטול תחזיר החברה ללקוח מחצית מהמחיר ששולם על ידו, אלא אם בוטלה העסקה פחות מ-48 שעות מהמועד שנקבע מראש ואז תהיה החברה פטורה מהחזר התשלום.

 

סטייליסטית אישית לגברים

מראה חיצוני וסטייל חשוב לגברים לא פחות משזה חשוב לנשים. מראה חיצוני הוא מרכיב בלתי נפרד מהביטחון העצמי שלך.

למראה שלנו יש כוח אדיר שמשפיע קודם כל על עצמנו ומשם מתגלגל ועובר לסביבה שלנו

כי כשאנחנו נראים טוב, אנחנו מרגישים טוב ומקרינים את זה לכל עבר, הסביבה קולטת את ה"מסר" ומשלימה את התדמית האישית והעסקית שלנו על סמך המראה ומשם הדלתות יכולות להיפתח והסיכוי להצלחה גדל משמעותית.

למרבית הגברים אין סגנון מוגדר, הלבוש הוא הכלאה בין סגנונות ישנים ומשונים. שילוב של ג’ינס כהה, חולצת טי שרט לבנה, חולצה מכופתרת ומעיל יכול להביא לתוצאות מדהימות או מדכאות ביותר. הכל תלוי בגזרה, בגוון, בבד, באביזר מפתיע ובביטחון העצמי שלך. גברים שיודעים להתלבש, שיודעים להוסיף פריט עדכני למראה הכי בייסיק, שמשקיעים קצת במראה החיצוני ושיודעים איפה לקנות, הם גברים שמכבדים את עצמם וחשוב להם לחיות בהווה, בחברה מודרנית ולהיות חלק מתהליכים עכשוויים. עולם האופנה הוא תחום אמנותי רחב וחשוב מאוד. אז למה שלא תרצה להיות חלק מהעולם הזה ולפנק את עצמך בסטייליסטית אישית לגברים?

הסטייליסטית לגברים תלמד אותך איך להדגיש את הנוכחות, איך לגרום להם להקשיב לך איך ליצור תדמית שתפתח לך דלתות ותשדר את המסר שלך.

הסטיילינג האישי שלנו זו בעצם השפה הלא מילולית והראשונה שמקבלת התייחסות!

זה לא סוד שהמראה החיצוני הוא בעל השפעה רבה על תפיסת החברה כלפינו ולכן, הסטיילינג האישי הוא כלי חשוב בחייו של הגבר המודרני.