בין אם אתן חובבי אופנה מושבעים ובין אם סתם אוהבים מדי פעם לטפטף אל תוך המלתחה שלכם פריטים נכונים שיעשו לכם נעים, אתם בטח מבינים שהסוד האמיתי טמון בסטייל. למי באמת יש סטייל אישי? לכולם. לכולם יש אמירה אישית בסגנון הלבוש. נכון, זה לא תמיד הכי פוטוגני, זה לא תמיד עובד עבור כולם, זה לא תמיד קוצר מחמאות, אבל סטייל יש לכם. תהיו משוכנעים בזה. ומה עושים עם הסטייל הזה כדי שהוא כן יהיה פוטוגני ויעבוד ויקצור מחמאות? מתבלים אותו. איך? טוב ששאלתם

בניגוד לדיעה המיושנת שסטיילינג אישי שייך לנישת האלפיון העליון, היום זה פשוט וקל – סטייליסטית מציצה במלתחה הפרטית, מציעה ממה להיפרד, מה להשאיר וביחד הולכים לבחור בגדים חדשים לפי התקציב שהוגדר מראש.

רוב הנשים מרגישות שהן לא יודעות כלום על אופנה. זה לא מפתיע, כי תעשייה שלמה עובדת בלגרום להן לחשוב ככה: מגזיני אופנה, סטייליסטים, בלוגים, פרסומות. שוב ושוב גורמים לך להרגיש שפספסת, כמעט נגעת, רק שאופס, כמה חבל: גם הפעם זה היה, כמאמר צדי צרפתי, "ליד". אבל אל דאגה: אי שם, בבוטיק שברחוב הבא, ברשת האופנה שאו-טו-טו תושק בארץ, בחנות היד שנייה שפתחו ממש אתמול, ממתינים הפריטים שבאמת יהפכו אותך לפאשניסטה מושלמת.

אם יש משהו שהחווית סטיילינג אישי הזו תלמד אותך, זה שהגיע הזמן להרפות ממרדף הרפאים הזה ולהבין שהתשובות האמיתיות נמצאות אצלך. יגידו מה שירצו, אישה יודעת יותר טוב מכולם מה גורם לה לזרוח, לצעוד זקופה כמו טווסית, להיכנס לחדר ולדעת שיש לה את הכוח לסובב את כל הראשים שנמצאים בו, גם אם הבגדים שהיא לובשת הם פדיחה אופנתית מזוויעה.

נתת ליותר מדי אנשים לבלבל אותך? לרכוש שירותי סטיילינג יכול לעשות לך סדר בראש! תפקידה של סטייליסטית אישי בעת מתן שירותי סטיילינג אישי היא לגרום לך להסתכל במראה ולהרגיש במיטבך. שתקומי יום אחרי ותרגישי את, ולא מישהי בתחפושת.

השארת תגובה