להסתכל על עצמך במראה, להבין את מבנה הגוף שלך ולסדר את הארון העמוס שלך? נשמע פשוט הא? אז זהו שממש לא! וזאת בדיוק הסיבה למה יש צורך בסטייליסטיות של סטייליש.
הסטייליסטיות של סטייליש באות לעשות לך סדר במלתחה, בראש ובגוף.
לדעת איך להתלבש זה לדעת איך לא להתלבש ! או שיש לך את זה או שיש מי שיסביר לך.
אנו חיים בעידן בו לסטיילינג יש נגיעה בכל רובד בחיינו, בין אם זה הבית, מקום העבודה והחשוב ביותר – אנו עצמנו. התדמית שאנו משדרים לסביבה מתחילה בנוכחות ובהופעה שלנו. כידוע אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני. כולנו רוצים לקבל התייחסות חיובית לכן נדאג ליצור תדמית חיובית.

האופנה פתוחה לתופעות חברתיות ותרבויות שונות והתוצאה היא ריבוי קווים וסגנונות אופנתיים. התחזקות המודעות העצמית הרחיבה את השוני בין הפרטים לצד הקווים המשותפים ויצרה צורך בגיוון רב יותר של בגדים וסגנונות על מנת שכל פרט יוכל למצוא את הלבוש שיענה לנטיות ליבו.
כולנו נתקלות מדי פעם במצבים בהם אנו מוצאות את עצמנו עומדות מול המראה ולא מצליחות להחליט מה ללבוש, לובשות ופושטות בגדים ולא מרוצות מהמראה הסופי. לעיתים אנו עומדות מול ארון הבגדים שלנו, המלא כל טוב וחשות ש"אין מה ללבוש" או לא מבינות כיצד קנינו פריט שמעולם לא לבשנו.
אנו אוהבות להתלבש אבל לא תמיד מצליחות להשיג את המראה שדמיינו או שחלמנו להיות, אנו לובשות בגד שראינו בקטלוג ומסדרות את השיער בתספורת ובצבע זהים למישהי שמצאה חן בעינינו אבל התוצאה רחוקה מלהיות דומה. כמה פעמים שאלת את עצמך איך אני "מוצאת את עצמי" בתוך שלל הסגנונות ושפע המידע וההיצע בתחום האופנה? איך אוכל להתמצא בשפע העצום של האפשרויות? איך אוכל לדעת מה נכון לי ומה לא, ואיך אהיה אופנתית ומעודכנת מבלי להיות קרבן אופנה?
"טעם טוב הוא סוג של כישרון אשר ניתן לרכישה ולשיפור". לשם כך קיימות הסטייליסטיות של סטייליש שהן יועצות תדמית ואופנה, אשר בהן ניתן להתייעץ ומהן ניתן ללמוד ולרכוש כלים מקצועיים וידע שיעזרו לנו לעשות את הבחירות הנכונות ואת ההתאמות ביתר קלות ופשטות.

תהליך הסטיילינג של הסטייליסטיות של סטייליש.


הסטייליסטיות ילמדו אותך מודעת למבנה גוף שלך ומה מתאים לו
הסטייליסטיות של סטייליש ילמדו אותך את הבדים שמחמיאים ומתאימים לך.
הסטייליסטיות ילמדו אותך צבעוניות נכונה, ובנוסף הסטייליסטיות של סטייליש יראו לך עולם שלם של שילובי פריטים בשיק ובסטייל.

השארת תגובה