רשמים מתצוגת האופנה של קסטרו לקיץ 2011

    

 

בערב התצוגה של קסטרו לקיץ 2011, השתרר מזג אוויר חורפי במיוחד, מי שהגיע להאנגר 11 בנמל ת"א לא יכול היה שלא להתעלם מהגלים השוצפים שאיימו להרטיב את באי האירוע , כל זה עמד כמובן בסתירה למה שהתחולל בפנים, תערובת של סלבס, שחקנים עיתונאים, סטייליסטים ומעצבי אופנה. הקולגות התערבבו בקבלת פנים מרשימה שכללה סושי ויין טוב. כשהגיע הרגע כולם נכנסו לאולם התצוגה שעוצב כמיטב המסורת בהשקעה מרובה, במסלול מעוגל שהזכיר תצוגות מעבר לים.

    

פתחו גל גדות ויונתן ווגמן בבשורה של קסטרו לקיץ הקרוב, צבעי שמנת בהירים ושטופים נראו בקבוצה הראשונה של הקולקציה הן בקולקציית הנשים והן בזו של הגברים, ואכן אם ניתן להמר על צבעוניות שתתקבל בהבנה על ידי הקהל הישראלי בימי אביב נעימים היא הצבעוניות הזו, היא קלה ללבישה ויכולה להתערבב היטב עם צבעי הקאמל חום ששלטו בחורף וכך בהדרגה ניתן לעבור לעונה החמימה.

הקבוצה השנייה של הקולקציה כללה צבעוניות חזקה של אדום קורל ,ירוק, כחול, שילובי הדפסים של פסים ונקודות. גם פה המעצבים של קסטרו לא אכזבו והימרו נכונה על הטרנדים המרכזיים לקיץ הקרוב , הבשורה עומדת בקנה מידה אחד עם חברות בינלאומיות שמציגות את הקולקציות שלהם בישראל, ועל כך שאפו!.

    

בגזרת בגדי הגברים ניתן היה לזהות צבעים נועזים של צהוב וכחול רויאל, הרבה ברמודות ומכנסי סקיני שממשיכים את הקו העיצובי הקודם של קסטרו מן. הגבר הישראלי על פי קסטרו הוא קוסמופוליטי, מעז ובעל חוש אופנה.
בשיחה עם גל גדות מאחורי הקלעים היה קשה להסתיר את ההתרגשות שלה, לא מהעלייה למסלול (בה היא מורגלת) ולא מסרטה החדש עם וין דיזל אלא מקשת הצבעים הססגונית שהציגו המעצבים, "זה עושה לי חשק לקיץ, אני כבר מתגעגעת לחוף הים בת"א".
ואכן העונה העזו בקסטרו ויצרו גם קולקציה של מיקס ומאטץ’ של בגדי ים בגווני הנייבי של כחול-אדום-לבן.
אין ספק שיריית הפתיחה מבשרת קיץ מרגש במיוחד.