כיצד נבחרת סטייליסטית לנבחרת הסטייליסטיות של סטייליש?

כל סטייליסטית מהסטייליסטיות המייסדות של סטייליש היא סטייליסטית מובילה בישראל ובעלת מוניטין ונסיון רב שנים בתחום הסטיילינג, כולל סטיילינג אישי והפקות אופנה.
כל אחת ואחת מהסטייליסטיות של סטייליש מתקבלות למבחני הכניסה לסטייליש רק לאחר שהן הוכיחו נסיון מצטבר של עשרות שעות של סטיילינג אישי, ולאחר שהתקבלו המלצות חמות מלקוחותיהן. לאחר מכן נבחנות הסטיילסטיות על ידי הסטייליסטיות הראשיות. אנו חייבים לציין כי מרבית הסטייליסטיות נופלות כבר בשלב הזה ולא ממשיכות לשלב השני של העבודה בסטייליש.
לאחר שסטייליסטית עוברת את שני השלבים הראשונים היא נכנסת לסטייליש במעמד של "סטייליסטית במבחן" סטייליסטית במבחן מעניקה שרותי סטיילינג ללקוחות סטייליש שהסכימו לקבל שירותים מסטייליסטית במבחן ובמחירים מיוחדים. סטייליש מקיימת מעקב שוטף אחר שביעות הרצון של הלקוחות מכל סטייליסטית וסטייליסטית מהסטייליסטיות שלה המעניקות שרותי סטיילינג האישי , ובמיוחד על ידי הסטייליסטיות שבמבחן.
רק לאחר שלב המבחן, שיכול לקחת אפילו כמה חודשים לסטייליסטית (תלוי באזור המגורים, גיל וכמות הלקוחות שהסכימו לקבל שרותים מסטייליסטית במבחן) נכנסת הסטייליסטית למצבת הסטייליסטיות של סטייליש. אנו חייבים לציין כי חלק לא מבוטל של הסטייליסטיות במבחן נושר במהלך המבחן וכי במקרים בהם הלקוחות לא היו שבעי רצון מהסטייליסטיות במבחן, סטייליש מחזירה ללקוחות את כספן בתוספת פיצוי בצורת סטיילינג מסטייליסטית אחרת.
סטייליש מנפה במהלך העבודה השוטפת סטייליסטיות שקיבלו את הציון הנמוך ביותר במבחני הסקרים שלה, כך שנבחרת הסטייליסטיות של סטייליש היא הטובה ביותר הקיימת בשוק. למעשה סטייליש היא החברה היחידה שמעניקה אחריות לשרות הסטיילינג שניתן על ידי הסטייליסטיות שלה, וזאת עקב העובדה שהיא מודעת ומפקחת על האיכות והרמה המקצועית של כל סטייליסטית וסטייליסטית.
השארת תגובה