איפור כלה בסטייליש

זה היום שלך ואת חייבת להיות במיטבך. את חייבת שהמאפרת המקצועית ביותר תאפר אותך ותתאים לך את האיפור המושלם ליום הגדול של חייך.

לכל כלה סגנון איפור המתאים לה ורק לה, וחשוב מאוד להתאים את האיפור הן למראות האיפור המעודכנים והן לסגנון ולמבנה הפנים של הכלה. חשוב לא פחות להתאים את האיפור לשמלה ולאביזרים ופה בדיוק סטייליש נכנסת לתמונה.

למאפרות של stylish נסיון רב ועשיר מאוד באיפור כלות, תוך התאמת האיפור למבנה לעור הפנים, לשמלה ולאביזרים ולצו האופנה בתחום האיפור.

בשיטת איפור הכלה של stylish את נפגשת בשלב הראשון לאיפור נסיון ובחירת מראה האיפור ליום החתונה.

במידה ועד כה נעזרת בשרותי הסטיילינג שלנו לבחירת השמלה והאביזרים, הסטייליסטית שליוותה אותך תשתתף בשלב הראשון ותיתן עצות והנחיות ביחס למראה שישתלב בצורה מושלמת עם הלוק הכללי שלך בחתונה. במידה ולא ליווינו אותך בבחירת שמלת הכלה – סטייליסטית שמומחיותה היא שמלות כלה תבצע את העבודה, כך שאת מרוויחה גם מאפרת מקצועית וגם סטייליסטית מומחית בתחום.

בשלב השני, ביום החתונה, המאפרת של סטייליש, תגיע לביתך ותאפר אותך כך שתהיי מדהימה בחתונתך.

הוראות מיוחדות

השרות הינו אישי בלבד
החברה שומרת את הזכות לאחר את מתן השרות בגבולות של עד 15 דקות. בכל מקרה של איחור החורג מכך יינתן ללקוחה זיכוי של 20 ₪ לכל 15 דקות.
הלקוחה רשאית לשנות את מועד מתן השרות בתאום עם נציגי החברה למועד אחר ובתנאי שהשינוי נעשה 48 שעות לפחות טרם המועד שנקבע.
הלקוחה זכאית לבטל את השרות בהודעה של 48 שעות מראש ובכתב. בכל מקרה של ביטול תחזיר החברה ללקוחה מחצית מהמחיר ששולם על ידה, אלא אם בוטלה העסקה פחות מ-48 שעות מהמועד שנקבע מראש ואז תהיה החברה פטורה מהחזר התשלום.

השארת תגובה